طلبگی های همسر یک طلبه

امام على علیه السلام : حق ، راه بهشت است و باطل ، راه جهنم و بر سر هر راهى دعوت کننده اى است .

طلبگی های همسر یک طلبه

امام على علیه السلام : حق ، راه بهشت است و باطل ، راه جهنم و بر سر هر راهى دعوت کننده اى است .

مشخصات بلاگ
طلبگی های همسر یک طلبه

به خانه ی مجازی همسر یک طلبه خوش آمدید . قدم کلیک هایتان بر چشم ...
از وقت تان برای خنده استفاده کنید ؛ زیرا خنده موسیقی و آهنگ روح است .

آخرین مطالب

۴ مطلب در مرداد ۱۳۹۲ ثبت شده است

و سلام نام خداست

۳۱ مرداد ۹۲

سلام ؛ سلامی به گرمای دل یک عاشق

باب سخن از سلام باز شد تا با جواب سلام های  آب دار و مشتیتان ، دلمان گرم نوشتن شود و دل دل کردن را چادر به سر ، راهی خانه اش کنیم که حسابی شرمنده مان کردید ...  باشد این استقبال  پر حرارت را به فال نیک میگیریم  و میگوییم حکمت است شاید ... این نیز بگذرد.

خوب تا الان که شکر خدا برد با من است توی این بازی برد و باخت روزگار . من ماندم و هفتاد ثواب جانانه در پرونده اعمال . نوش جانم باشد و خنکای بهشت گوارای وجودم .

خودم جواب سلام ها را برای این دل خسته و تیر خورده ردیف می کنم تا مرحمی باشد بر جراحات سوزناک و نمک خورده اش .

اولین سلام  تقدیم به « عشق من »  که یازده روز است درد فراغ بر من رو آورده و سخت دلتنگ هجرشان  هستم . هر روز که چشم می گشایم فقط روزها را ورق می زنم تا چه زمان  " گلم " منت بر چشمانم میگذارند . ذکر دعای سلامتی بر لبانم پر و سکه های صدقات از جیب پدرم خالی ...

سلام از ته ته دلم به همه ی دوستان وبلاگی که دلهاشان از شدت عشق میل به تپیدن دارد.

سلام ؛ سلامتی میاره ، به سلامتیه  همه ی لیلی ها ، همه ی مجنون ها ... التماس دعا 

 

 

 

  • همسر یک طلبه

هو العشق

۲۸ مرداد ۹۲

ق ن 

1391/3/12 ،  جمعه " السلام علیک یا صاحب الزمان " روز میلاد امام جواد(ع) در حرم مطهر امام رضا (ع) با توسل به ایشان در دارالحجه خطبه عقدمان توسط آقای پژمان فر ، نماینده مجلس  مشهد مقدس خوانده شد و قرار بر این شد که من و " عشق من" قرار دل بی قرار مان شویم .

____________________________________________________________________________________________________________________________

 
سلام  ، سلامی به تپش دل یک عاشق 

قریب به یک سال و سه ماه است که از هم نفس شدن ، همراه شدن و هم دل شدنمان می گذرد . من ؛  همه ی زندگیم را در " عشق من " می بینم ، در صدایش ، در تبسّم اش ، در نگاهش ، که غم ها را از دلم می زداید . 

من و " عشق من " بنایی محبوب تر از همه ی بناها ساخته ایم . بنایی بر پایه ی مهر و با هدف آرامش  و نردبانی ساخته ایم به سوی عشق الهی .

در این میان بهترین هدیه ای که " عشق من " به من دادند آزادی بود . آزادی در عمل ؛ آزادی در تفکر ؛ آزادی در عقیده ؛ آزادی در انتخاب و آزادی در حجاب ...

نمک نشناسی است اگر بگویم پدر و مادر عزیزم  اینگونه نبوده اند و قدر نشناسی است اگر بگویم " عشق من"  آزادی دوران مجردی را از من سلب کردند . انگار این نوع اش طعم دیگری دارد . طعمی به مانند انار ترش ، از آن هایی که زیر زبان را جمع میکند و آب دهان را سرازیر ...

جای سجده شکر در نمازم خالی نیست و همان طور که مهربانم گفتند الله را همواره شاکرم تا مبادا غیب شوند ...

از صمیم قلب  و با تمام وجود در گوش نسیم میخوانم تا به دیار همسرم ، آنجا که نفس می کشند بوزد و بنوازد آهنگ دل شیدایم را :

" عشق من " واژگانم در برابرتان یتیم و سیاه پوشند آن زمان که توان وصفتان را ندارند و تحمل این بار بر شانه هایشان بسی طاقت فرساست .

" عشق من" تصدق قلب پاک و مهربانتان شوم یا دلسوزی و صبوری بی انتهایتان . قربان آن چشمان پر محبت و معصومتان که برق نگاهتان قلبم را به لرزه می اندازد و نگاه پر مهرتان رحمت الهی را بر زندگیم می گستراند شوم یا خلوص نیت پاکتان ؛  به فدای کدامین شوم که لایقتان باشد . 

" عشق من " چراغ هدایتم باشید در این ظلمات و آنگاه که بین دو راهی های انتخاب سرگردان می شوم سفینه ی نجاتم . با محبتتان برایم پلی بسازید برای وصال محبوب حقیقی ...

و من

من چگونه می توانم رفیق راهتان باشم ، از بیراهه ها نهراسم و دلم محکم باشد تا بیمی از لغزش ها نداشته باشم .

چه ضمانتی دارم جز آن خدایی که دلم را با دیدنتان نرم کرد و پاهایم را در این مسیر نهاد .

و من چگونه زینت شایسته ای برایتان باشم در حالیکه شما بهترین زینت اید برای من .

باشد که خداوند ان شاء الله یاور راهمان باشد...

 

 

  • همسر یک طلبه

به نام او

۲۸ مرداد ۹۲

به نام او که زینت زبان ها و یادگار جان ها نام او ؛ به نام او که آسایش دل ها و آرایش کارها به نام او ؛ به نام او که رَوح رُوح ها و مفتاح فتوح ها نام او ؛ به نام او که فرمان ها روان و حال ها بر نظام از نام او .

بس قفل ها که به این نام از دل ها بر داشته ، بس رقم های محبت که به این نام در سینه ها نگاشته ، بس بیگانگان که به وی آشنا گشته ، بس غافلان که به وی هشیار شده ، بس مشتاقان که به این نام دوست را یافته ؛ هم یاد است و هم یادگار ، به ناز می دار تا وقت دیدار .

  • همسر یک طلبه

 این وبلاگ مکانی است برای این که من به عنوان همسر یک طلبه با کمک آقا طلبه :

  • دل نوشته هایم را برای خدای خودم یادداشت کنم .
  • دل نوشته هایم را برای همسر خودم یادداشت کنم .
  • تجربیات خود و خاطرات خود را از زندگی مشترک و حیات طلبگی یادداشت کنم .
  • پاسخ سوالات شما را بدهم .
  • و ...

به دعایتان و یاریتان نیاز دارم .

  • همسر یک طلبه